Jak vydělat na poklesu ceny stříbra

Klasický investor zná pouze jednu cestu k zisku - metodu zvanou "kup a modli se". Nakoupí tedy investiční stříbro, stříbrné slitky nebo stříbrné cihly. A pak investor doufá, že cena stříbra bude stoupat a tak poroste cena stříbrných slitků a stříbrných cihel, které má v držení. Co když ale dojde  k poklesu ceny stříbra ? Typický investor pohlíží na pokles ceny stříbra jako na negativní informaci.

Naopak pro skutečného investora je pokles ceny stříbra naopak vítaný. Jak je to možné? Investor samozřejmě nakoupil stříbrné slitky a stříbrné cihly, nebo stříbrné mince, za dobrou cenu. Čili své portfolio investičních stříbrných slitků, stříbrných cihel a investičních stříbrných mincí již má. Rozdíl mezi typickým investorem, který umí pouze koupit stříbro a  mezi skutečným investorem nastává ve chvíli, kdy dojde k poklesu ceny stříbra. Skutečný investor vstoupí do dobrého opčního obchodu. Není to nic složitého a skutečnému investorovi pokles ceny stříbra přináší další zisky.

Způsoby, jak vydělávat nemalé peníze na poklesu ceny stříbra, prezentují zájemcům  profesionální obchodníci s drahými kovy . Tito obchodníci sami opční techniky používají, proto zájemce dostane skutečně hodnotné a ziskové informace.

 

Zpět na úvodní stranu